Program Essential Rewards


Więcej korzyści

Jeśli czujesz, że olejki zajmą stałe miejsce w Twoim domu, chcesz poznawać kolejne nowości, zacząć wymieniać produkty codziennego użytku takie jak chemia gospodarcza, suplementy, czy kosmetyki na zdrowsze, nietoksyczne alternatywy z Young Living, to uruchomienie programu Essential Rewards (ER) po prostu ma sens.

Chyba, że nie lubisz gratisów.

Zamawiając co miesiąc produkty o wartości min. 50PV (około 60€) otrzymujesz do 25% zwrotu do wykorzystania na produkty. Tak. Aż tyle.

Programy automatycznej wysyłki mogę budzić niepokój. Jasne. Ale nie ten. Przy pełnej swobodzie wyboru daty wysyłki i składu zamówienia, otrzymasz to, czego potrzebujesz, kiedy potrzebujesz, z obniżonymi kosztami wysyłki. W dowolnej chwili możesz zrezygnować. Tylko wcześniej wykorzystaj uzbierane punkty!

Jakby tego było mało, uczestnicząc w programie Essential Rewards otrzymasz od Young Living w podziękowaniu za Twoją lojalność bezpłatne olejki.


CZY BĘDĘ DODATKOWO OBCIĄŻAĆ DOMOWY BUDŻET NA 60€?

Nie będziesz. Pomyśl o wszystkich swoich comiesięcznych domowych wydatkach. Od pasty do zębów, przez witaminy, po żel do prania. To wszystko znajdziesz w Young Living. To po prostu zmiana sklepu na zdrowszy. Poza tym zawsze pojawia się jakaś koleżanka, która prosi, żebyś dorzuciła do swojego zamówienia jakiś produkt dla niej 🙂

GDZIE JEST HACZYK?

Nie ma żadnego. Naprawdę. Możesz zrezygnować w dowolnej chwili bez żadnego tłumaczenia.